כותבים- איך למצוא כותבי תוכן מוכשרים?

כותבים עם רזומה מכובד 

הרבה לקוחות מחפשים כותבים מיומנים ובנוסף בודקים: אם יש לכותבי התוכן ניסיון קודם,  דוגמאות לעבודות שהם ביצעו לבתי עסק וחברות שונות ואם כבר יצא להם לרשום טקסט הקשור בתחום העיסוק שלו וכדומה. ראשית כל חשוב לדעת שישנם כותבי תוכן  אשר מאגר ואוצר המילים שלהם הוא פשוט יוצא מן הכלל. אין ספק שזה חשוב למצוא כותבי תוכן עם רזומה אבל ישנם כותבים שהם ממש אמנים בכתיבה ויש להם כישרון ויכולת לכתוב אפילו סיפור מביטוי ספציפי גם בלי שיהיה להם ניסיון באותו התחום. אם אתם מחפשים למצוא רזומה אצל כותבים  זה לגיטימי ואפילו מומלץ, יחד עם זאת ניתן לבדוק אם אכן התחברתם  לטקסט גם דרך מאמרים שונים שהוא ביצע בעבר ולהבין אם זה משהו שאכן מתאים לכם. ניתן גם לשלוח בקצרה על אודות התחום שאתם מעוניינים שכותב ירשום לכם עליו מלל ואם אכן יש לו רזומה בכתיבה משלל פרמטרים אז ברוב המקרים הוא ידע למקסם את התוכן החדש שהוא יכתוב.

תבצעו תיאום ציפיות מול כותבים 

בעודכם מחפשים כותבים שיבינו אתכם בדיוק ומה המטרות שבגללן אתם מעוניינים שהטקסט ייצא לפועל, מומלץ שתבצעו תיאום ציפיות ביחד עמם. נכון כותבים אלופים יכולים לבצע טקסטים מרשימים במיוחד יחד עם זאת לא כל כותב יודע לרשום טקסטים המיועדים לסגנון  שאתם מכוונים אליו לכן תבדקו מולו ואפילו תשאלו אותו אם הוא יודע לכתוב טקסט לפי מה שאתם זקוקים לו כגון כתיבה של מאמרים איכותית בעבור: בלוג פנימי באתר או חיצוני, פורום, אינדקס, מאמר seo, תוכן  שיווקי, מלל לעמודים באתר כגון: דף הבית, אודות, שירותים שונים וכיוצ"ב. במידה ויש תוכן אשר חשוב לכם שיהיה מוכן במהירות כדאי לבדוק מראש לגבי זמן העבודה והאם הם יכולים לספק לכם את זה על פי זמן משוער לדוגמה "עד 3 ימי עסקים גג, תוכן שיווקי בתחום הקידום, 450 מילים" 

לקבל את המיטב מטקסט איכותי

יש לכם כבר יעד מסוים אליו אתם רוצים להגיע בזכות מאמרים או תוכן איכותי במיוחד? זה בהחלט אפשרי למצוא כותבים מיומנים, מומלץ לבצע הצצה קטנה על ביקורות של כותבי התוכן ולא רק לבקש מהם דוגמאות  של מאמרים קודמים שלהם. לכן פשוט תדרשו מהכותב המלצות לגביו וזה יכול לשקף לכם פחות או יותר אודותיו וכמובן על איכות עבודתו  ואם הוא יודע ליצור תוכן איכותי שיכול להרים אתכם בנישה שלכם ועל פי דרישותיכם. אני אסתר [טרי] שמואל מנהלת את אתר קידום בום בעבור בעלי עסקים  ומובילה את תחום התוכן כבר שנים רבות עם רזומה נפלא של כתיבת תכנים בעבור בתי עסק וחברות גדולות מכתיבה שיווקית ועד מאמר לבלוג. ניתן להציץ גם באתר על עמוד ההמלצות ולקבל מידע נוסף מבעלי עסקים שנהנו מתוכן שעושה קסמים.  אםתחפשו  כותבים בדרך כלל לא תתקלו  באיזושהי בעיה  למצוא כותבים כי יש די הרבה, אבל צריך למצוא את האחד שיהיה לו ראש סופר יצירתי, מלא באמביציה ועם אהבה כנה לכתיבה. מוזמנים לפנות אליי לגבי הצעת מחיר משתלמת במיוחד והכי חשוב תוכן בום 

לכתיבת תכנים איכותיים – תלחצו כאן ליצירת קשר 

תמונה של ספרים, עט, ומחברת המשקפת כתיבת תוכן
השארת תגובה