קידום העסק בפייסבוק -טיפים להעצמת העסק דרך פייסבוק

"לצאת מהבועה" עם קידום העסק בפייסבוק 

קידום העסק בפייסבוק מוביל בתי עסק רבים להצלחות מעולות ולמערך חשיפה מעולה ומשובח במיוחד. פייסבוק הינה רשת חברתית בין הגדולות והמוכרות היום שיש ברשת ועם מיליארדי משתמשים הקיימים כמעט בכל רחבי העולם. ניתן ליצור מיתוג מרהיב לעסק וגם להשיג לקוחות חדשים דרך קמפיין ממומן או דרך קידום אורגני בדף העסקי בפייסבוק. פרסום ושיווק עסקים זה אחד מהנושאים החשובים לכל עסק, אך לכל פלטפורמה ברשת יש את הכללים שלה וכך גם לפייסבוק. מומלץ להוסיף משתמשים חדשים בדף העסקי עד 50 ביום גג. מדי פעם האלגוריתם של פייסבוק משתנה כך שכדאי לבדוק  על ההמלצות השונות מעת לעת  דרך האינטרנט אשר פייסבוק מתריעה עליהם. בעולם טכנולוגי ומדיה מתקדמת ישנה אופציה לייצר שם טוב לעסק אז אם אין לכם דף עסקי בפייסבוק ויש לכם עסק כדאי לכם להתמקד גם באופציה הנפלאה הזאת ולהעלות כ 3 פוסטים בשבוע עם מידע על בית העסק, הטבות מיוחדות למי שנמצא בדף העסקי ותמונות שיגרמו לקהל שלכם: לשתף, להגיב ולהיות פעיל בדף העסקי. 

די נו אל תהיה כזה ספאמר

ישנה אופציה לפרסם את הדף עסק  שלכם גם בקבוצות גדולות אך לכל קבוצה יש את הכללים שלה בלי קשר אל תהיו ספאמרים כי משתמשים יכולים לחסום אתכם או לדווח עליכם ובדרך כלל פייסבוק בודקת את הנושא ואם היא תבין שזה אכן כך היא יכולה להעניש אתכם מפרסומים או אפילו לחסום את הדף העסקי. כדאי לפרסם עד 10 פעמים ביום בטווח שונה לבצע פרסום בקבוצות שונות. מומלץ לחפש קבוצות המתאימות כמה שיותר לתחום שלכם ולאיזור השירות שלכם. טוב אין ספק שהאופציות  של  קידום העסק בפייסבוק יכולות להיות מעולות בעבור בתי עסק רבים רק תבצעו זאת בזהירות ותתייעצו אם צריך עם מנהלי סושיאל בתחום.

להפוך את החלום למציאות עם קידום העסק בפייסבוק

פייסבוק אומנם נותנת את הכניסה לעולמה בחינם אבל אפשר כבר להבין שזאת פלטפורמה שהאינטרס שלה גם לייצר רווחים מהמשתמשים השונים ומכיוון שהעלויות בפרסום הממומן יחסית מאוד זולות לכמות חשיפה גבוהה במיוחד בפרסומים השונים  הפרסום דרך פלטפורמה זאת משתלם במיוחד, אז מומלץ מעת לעת גם להקים קמפיינים ממומנים בפייסבוק וכמו בכל דבר מדובר בניסוי וטעייה עד שתגיעו ליעד שבדיוק רציתם. פייסבוק משתלמת בפרסום והיא מעניקה כבר את האופציה לקדם עסקים שונים ולגרום להם לחשיפה ממחיר של כ4 שקלים מינימום ליום מומלץ שהפרסום יהיה 4 ימים לפחות מן הסתם אם התקציב שלכם יהיה גבוה יותר אז אחוז החשיפה יכול להיות גבוה יותר. לפייסבוק יש אופציות שונות לפרסום כמו: שליחת הודעות של משתמשים, קמפיין לידים, חשיפה, תגובות ולייקים לפוסט ועוד לכן קידום העסק בפייסבוק יכול להניב מיתוג וגם רווחים.

להחשף בצורה נבונה ומהפכנית דרך הפייסבוק

קידום העסק בפייסבוק מעניק לכם את היכולת לחשיפה מוגברת ולמתג את עצמכם כמומחים ומבינים בתחום . תהיו עקביים ותתנו ערך לעסק שלכם דרך הרשת החברתית ותוכלו להשיג קהל לקוחות רחב וגם מעריצים. תפנו לכם זמן לביצוע פעולות שונות שיטיבו עם העסק או השירות שאתם נותנים כגון: עצות וטיפים שיכולים לסייע לעוקבים בדף. תמונות מעניינות יחד עם טקסט שהעליתם מעלים את האחוזים לקריאת הפוסטים השונים. תוסיפו כ 2 האשטגים בכל פוסט וכמובן שתנסו להגיב לכמה שיותר חברים בדף העסקי.

איך להפוך למותג למרות שאתה עסק חדש

אתה יכול להפוך למותג גם אתה עסק חדש  דרך קידום העסק בפייסבוק אם תהיה:


* מספיק נוכח ברשת


*תענה לשאלות בקבוצות שונות שאתה מבין בהם אשר קשורות לתחום שלך


*תהיה לבבי וגם דומיננטי ואסרטיבי, תגיב לחברים בדף העסקי


* תתן מידע לגבי המוצר שלך ותספק תכנים איכותיי


* תעלה תמונות איכותיות ומעוצבות שיספקו השראה או רצון להתעניין בעסק שלך


*תתאים את עצמך כמה שאפשר לכל סוג של חבר בדף העסקי


* תציע מדי פעם הטבה מיוחדת למי שמגיב על הפוסט ומתייג את 1 החברים

זה עוד חלק קטן משלל רחב של אופציות אשר יכולים לסייע בעבור קידום העסק בפייסבוק. מעוניינים בניהול סושיאל וקידום דף הפייסבוק ברמה איכותית ועם יחס אישי? מישהו מיומן עם הבנה מעולה בהגדרות השונות בפייסבוק ועם היכולת להרשים מספר רב של משתמשים? תפנו אליי עכשיו בדף צור קשר על מנת לקבל מידע פרטים נוספים, הסבר והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

תמונה של טאבלט עם אופציית כניסה לרשת פייסבוק

כותב\ת המאמר

אסתר [טרי] שמואל מקדמת עסקים במדיה כולל פייסבוק ואינסטגרם

השארת תגובה