איך לקדם דף פייסבוק? מידע שיעשה לכם סדר בדף העסקי

איך לקדם דף פייסבוק בתהליך הראשוני?

יש מצב שחשבתם לעצמכם  לא פעם " איך לקדם דף פייסבוק"? אולי כי דף העסק שלכם בפייסבוק אינו פעיל דיו, אין לו זרימת עוקבים  ואולי כי אין בדף מספיק: תגובות, לייקים שיתופים ועוקבים חדשים וכאן ניגע בסוגיה זו. יש כלל חשוב ראשוני וזה קודם כל מתחיל מהפרופיל האישי שלכם. באופן טבעי אם יש לכם מספר רב של חברים בפרופיל הפרטי שלכם בדרך כלל המקורבים שלכם והגרעין הראשוני שלכם ישמחו לשבח אתכם ואם תזמינו אותם לדף העסקי כבר יהיה לכם כמות ראשונית ובסיסית אשר יכול לייצר עניין בדף העסקי. אפשר גם מבחינה הגיונית להבין זאת שיותר עוקבים ויותר פעילות משדרים בדרך כלל על דף עסקי ששווה להצטרף אליו ולקבל מידי פעם התראות חדשות ופרסומים חדשים. קידום ושיווק עסקים במדיה הוא תחום מלהיב ומאתגר ומומלץ להשתמש גם בפייסבוק כדי לבצע זאת.

טקסטים הראויים לשבח ושגורמים לוויראליות

כמות בני האדם אשר משתמשים בפייסבוק ומציפים שם מידע, רגשות ונכנסים לדיונים וקבוצות על פי תחומי העניין שלהם היא אסטרונומית. פייסבוק זה בהחלט מקום לאינטרקציה אונליין בין אנשים ואם תדע לכתוב תוכן שיעורר פליאה או רצון להגיב הגעת לשלב מעולה שהבנת את "חוקי המשחק". אז איך לקדם דף פייסבוק בזכות תוכן? ראשית כל תתייעצו כביכול עם החברים בדף העסקי על שירות מסוים שיש לכם בבית העסק, או על מקרה שקרה לכם בעסק בזמן האחרון זה יגרום להם להרגיש שהם סוג של שותפים בייעוץ לגבי התחום שלכם ושהם תרמו לכם זה תמיד נחמד. בנוסף תעלו קצת פרטים בפייסבוק על חייכם האישיים והחזון העסקי שלכם ולמה דווקא בחרתם בתחום הזה. תעלו הטבות מיוחדות לחברי הדף העסקי ותגיבו לכל תגובה הנרשמת בפוסט. פרסום עסקים בפייסבוק הוא בין הפרסומים הנבחרים ולא חייב לשלם על פרסום ממומן.

תעניקו הטבה מיוחדת למי שמצרף עוקבים חדשים

איך לקדם דף פייסבוק בזכות הטבה מיוחדת לעוקבים שלכם בדף? אחד מן היתרונות שיש לכם בדף העסקי בפייסבוק הוא היכולת להשתמש לטובה ביצירת שיתוף פעולה עם העוקבים שלכם. ניתן לדרוש מהם שישתפו את הדף העסקי שלכם בדף הפרטי שלהם או שישלחו בהודעה אישית במסנגר לחברים שלהם בפייסבוק שיצטרפו לדף שלכם, תציעו להם משהו שיהיה משתלם להם בעבור זה ואז יהיה להם יותר תמריץ לעשות זאת כמו: 20% הנחה על השירות או המוצר שלכם או שיחת ייעוץ אישית, הגרלה למי שמצליח לצרף כמה שיותר עוקבים חדשים. אפשר גם לתת הטבה מסויימת מראש למי שמצרף מספר מסויים של עוקבים שקבעתם מראש כמו 10 משתמשים חדשים שהגיעו דרכם.

איך לקדם דף פייסבוק בזכות מיתוג?

לתמונות שאתם מוסיפים בדף הפייסבוק וגם בתמונת הפרופיל והנושא יש משמעות די גבוהה ליצירת תדמית טובה בעבור העסק שלכם. אז איך לקדם דף פייסבוק בזכות תמונות בצורה נבונה? כדאי לשים תמונות שמשדרות על התחום שלכם שאנשים יבינו דרך תוכן וויזואלי ולא רק מלל מה העסק שלכם מציג. בתמונות הפרופיל מומלץ לשים לוגו שלכם ובתמונת הנושא שהיא רחבה דייה תמונה מעוצבת ומיוחדת שמשקפת אודות העסק. גם תמונות יפות בכל פוסט יכולות להועיל ולהעלות את האחוזים של מגיבים כולל לייקים נוספים.

מנהל סושיאל מיומן שייצור מהפך בדף הפייסבוק

אם הראש שלכם טרוד בשיפור המוצר ומענה ללקוחות, עובדים, ספקים, שירות ללקוח וכיוצ"ב, לעתים להתעסק בכל כך כך הרבה פרמטרים לניהול דף הפייסבוק הוא לא בראש סדר העדיפויות. פרסום במדיה החברתית יכול לתרום באופן משמעותי לעסק שלכם אך ישנם הרבה נושאים לטפל בדף וצריך שיהיה ראש יצירתי וזמן לטפל בכל המסביב. מנהל סושיאל מיומן שהמדיה היא "הלב שלו" יכול להיות זה שיפתור לך את הסוגיה. מומלץ לשוחח מראש עם מנהל הסושיאל לגבי מה אתם מעוניינים לפרסם ולחזק הכי הרבה בעסק. קידום בום יודעים איך לקדם דף פייסבוק מההגדרות בפרופיל הדף העסקי ועד עיצובים, מיתוג, שיתופים ופרסום אורגני כולל כתיבה ממגוון רחב של סוגים על מנת שיהיה גיוון וטראפיק בדף. אז אם אתם הבנתם איך לקדם דף פייסבוק אך רוצים שמישהו יעשה את השירות המורכב הזה בעבורכם ניתן לפנות אלינו דרך הווטצ אפ המצורף באתר או בדף צור קשר. 

תלחצו כאן עכשיו ליצירת קשר לניהול דף עסק בפייסבוק.

תמונה של אדם המחזיק נייד עם רמקול ועליו סימון של פייסבוק והמילה קידום

כותב\ת המאמר

אסתר [טרי שמואל] מנהלת סושיאל ובונת האתר קידום בום.

השארת תגובה