פרסום אורגני בפייסבוק- איך ניתן "למגנט לקוחות חדשים"?

פרסום אורגני בפייסבוק לזינוק העסק

פרסום אורגני בפייסבוק יכול לגרום לנוכחות וחשיפה גדולים יותר בעבור בית העסק ובנוסף ליצור תדמית מדהימה לשירותים או המוצרים שהחברה מציעה בזכות החדרת המותג למח של הקהל הרחב אשר משתמש בפייסבוק. פייסבוק היא רשת חברתית עם שנים רבות של הצלחה ושכמעט כל אדם כנראה מכיר את המילה הזאת. פייסבוק היא בהחלט מקום אשר ניתן ליצור בו דיונים, שיתופים, לעורר רגשות אצל אנשים, להביע דעות, לעודד את האחר וכדומה. עולם הדיגיטאל מתקדם יותר ויותר והיקום נראה כנשלט בידי האינטרנט מיליוני אנשים ביום הנחשפים לגירויים שונים פרסומים רבים ודברים שמסקרנים אותם ועוד. 

פרסום אורגני איכותי בפייסבוק 

פרסום אורגני בפייסבוק שמבוצע בצורה הכי איכותית שיש ועם תזמון נכון של פוסטים ובכמות הנכונה יכול להזניק את העסק שלך . חברים שלך מכרים שלך ואפילו לקוחות שלך יכולים להפוך למעין שגרירים שלך ולשתף ולהפיץ את המידע על בית העסק שהעלית, אפשר גם לבקש ולדרוש רק צריך לדעת איך לגרום לזה לקרות בצורה טבעית ולא בהתחננות או בתוקפנות. בזה ניגע בהמשך ובמידה ואין לך את הזמן הפנוי להתעסק עם רשתות חברתיות ניתן לפנות לקבלת שירות  אצל  מיומנים בקידום ושיווק אורגני שיסייעו לך.

להפוך את החברים או העוקבים שלך "לשגרירים בפייסבוק "

חברים שלך כולל מכרים ואפילו לקוחות שלך, יכולים להפוך למעין שגרירים בעובר בית העסק שלך ולשתף ולהפיץ את המידע  בפוסט שהעליתם הקשור בתחום, ניתן גם לבקש ולדרוש רק צריך לדעת איך לגרום לזה לקרות בקלאס ולא בהתחננות או בתוקפנות זה אמור להגיע בדרך כלל באופן טבעי. קודם כל תהיה פעיל ברשת החברתית הרי זה לגיטימי שאם בא לך לקבל לייק ותגובה ואתה מצפה קצת ליותר מהצד השני שזה לא יהיה חד צדדי. ישנן קבוצות שנקראות בפייסבוק "תן לייק קבל לייק" כנראה שכבר הבנתם "למה התכוון המשורר"  אז תהיו הדדים למי שמבצע עוקב אחריכם בפייסבוק 

תגיב לעוקבים ולקולגות שלך

כאשר אתה מגיב אפילו לקולגות שלך ורושם להם מחמאה כלשהי,  הסיכויים שאנשים שהגיבו על הפוסט ירצו להציץ מי גם הגיב ואז אתה יכול להיחשף לקהל יעד גדול יותר. פרסום אורגני בפייסבוק דורש מאמצים רבים ויצירת תוכן וטקסטים מעולים, סרטוני תמונות של העסק  או וידאו מקוצר עם הסבר, או לעלות בשידור חי, גם תמונות מיוחדות ואחרות מוסיפות מלא שיהיה כיף לשתף בעבורך, כשהחברים שלך ירגישו שבאמת השקעת או מסרת מידע חשוב וטיפים טובים הסיכויים שהם ישתפו ויפרגנו הוא יותר גדול.

פרסום אורגני בפייסבוק דורש ברוב הפעמים גיוון

תחשבו על זה שיש אנשים שמתחברים יותר למילים מרגשות ומלטפות, יש כאלה שיותר מעניין אותם מי האדם שעומד מאחורי העסק ומה היה החזון שלו, ויש כמה כאלה שבא להם לדעת למה דווקא אליך הוא צריך להגיע או לרכוש את השירות שלך, טקסט שיווקי מושקע יכול להניע אצלו את הפעולה. בכל אופן תזכור גם אם יש לך תחום שהוא מאוד ממוקד לא כל האצבעות שוות אז תנסה לעשות איזון ולתת ערך נוסף לעסק שלך בזכות גיוון, יצירתיות ותזמון.

מקוריות בפוסטים ותאריכים שכדאי לפרסם

מומלץ  לשים לב לתאריכים חשובים בשנה ועל פי אותו התאריך החגיגי והמוכר לעשות פוסט המתאים ביותר בעבור יום ספציפי זה וכמובן להיות מקורי ואחר שלקוחות התלהבו ממה שפרסמת ויבוא להם להפיץ על דעת עצמם את הפרסום כי זה איתגר אותם וכבר קיבלת פרסום אורגני נפלא בפייסבוק ואם יהיו כאלה שממש התרשמו מזה הם אפילו יפיצו בווטצ אפ או יצלמו מסך וישלחו לחברים לכן חשוב שהלוגו יהיה על הפוסט. לדוגמא בט"ו-בשבט  תעלה תמונה מגניבה הקשורה לעסק נגיד אם אתה מוכר פירות ניתן לצלם בננה על האדמה תעלה את התמונה ותרשום מעל או בפוסט עצמו "נטעתם כבר היום"? זה אפילו מעלה כמה קונוטציות ויש בזה משהו עם הומור שמעביר מסר ונשמע כתרתי משמע.

למצוא גאון שיבצע פרסום אורגני בפייסבוק

קידום בום יודעת לעשות בדק בית נפלא מבעוד מועד על בית העסק שלך, על הייחודיות של המוצר והאזור שלך, השיחה עם הלקוח שלנו מבוצעת מראש על מנת להבין את השירותים השונים ואנו דולים מידע מספק שנדע להתנהל עמו בהמשך הפרסום. יש לנו לקוחות מרוצים וממליצים בזכות: כתיבת תוכן מעולה, עיצובי פוסטים ותמונות מרהיבות במיוחד והפצה אורגנית בקבוצות גדולות הנמצאות באזור שלכם או הקשורות לתחומי עניין שלכם. הפצת הפרסומים האיכותיים מעבר לדף העסקי שלך גורמת לקהל גדול בהרבה יותר שייחשף לשירות\מוצר של בית העסק שלך והסיכויים שיהיו פניות ורכישות הוא גדול יותר. פרסום אורגני בפייסבוק דורש זמן, מורכבות,ניסיון בפרסום ושיווק והרבה סבלנות, קידום בום מתמקדת בעשייה ובהפצה של פוסטים שיכולים להצליח למשוך לקוחות וזה עוד רק על קצה המזלג אז אם אתה מחפש מנהל ברשתות החברתיות תדע שאנחנו גם מפיצים אורגנית! לפרטים נוספים בעבור פרסום אורגני בפייסבוק תלחץ כאן ליצירת קשר

תמונה של התבוננות בנייד וגם אות של פייסבוק

כותב\ת המאמר

אסתר[טרי] מנהלת האתר ומקדמת עסקים במדיה השונה.

השארת תגובה