סרטון תמונות- גלה מיד איך זה מוסיף לעסק שלך

סרטון תמונות קולי יכול להוביל למשיכת קהל גדולה יותר

סרטון תמונות מוצלח כדי להישאר ברדאר זה בהחלט מרכיב מצוין  לעסק בטח אתה שואל את עצמך, מה כל כך חשוב? אז תענה אולי לעצמך על השאלה, תגיד כמה פעמים הרמת גבה כאשר נשלחו לך הודעות רבות דרך מכשיר הנייד או הדיגיטאל בזמן שלעתים ב 3 דקות שיחה יכולת לחסוך זמן רב של כתיבה ואפילו למנוע אי הבנה? לפעמים אפילו בפסיק או נקודה אשר לא נמצאים במקום הנכון כל המשפט יכול להתהפך ולהיות חסר פרופורציה ממה שרציתם להעביר או ממה שהעבירו לכם. דרך שיחה ניתן ברוב הפעמים לזהות דיקציה וטונציה,ציניות,הומור, צחוק, חשש, כאב וכדומה

סרטון תמונות מפעיל חושים נוספים

  בעלי עסקים רבים מבינים שמעבר לכתיבת תוכן מעולה סרטון תמונות קצר אפילו עד דקה יכול להיות בהחלט: ממוקד מטרה, קולע, ענייני וברור יותר. כאשר אנשים מפעילים מגוון רחב של חושים העוצמה בדרך כלל מתחזקת ובהירה יותר כאשר אתה מעוניין להעביר להם מסר תחשוב שבסרטון תמונות יכול להופיע: קטע קול, מוזיקת רקע, תמונות רצות, טקטס קצר וקולע מה שבהחלט יכול להוביל לטראפיק גדול יותר ולגרום לעניין, שיתופים  ולקידום במדיה החברתית השונה.

תדמית טובה יותר לעסק בזכות סרטון תמונות

תחרות בעולם העסקים היא לא פעם מורכבת ומתישה יחד עם זאת גם מקורות הפרסום בדיגיטאל מתרחבים מעת לעת ומי שבאמת יודע "לגנוב את ההצגה" במגוון רחב של מקורות פרסום ודרכי שיווק שונים יכול להגיע לחשיפה גדולה יותר. היום ישנם ערוצים מסוימים המיועדים במיוחד לסרטוני וידאו כמו: טיק טוק, יוטיוב וכדומה, יחד עם זאת כמעט בכל הרשתות החברתיות ניתן לפרסם סרטון תמונות או להעלות וידאו ובכך ערוצי הפרסום שלך הולכים ומתרחבים. אל תהיה "מרובע" ותאמר לעצמך יש לי דף עסקי ברשת מסוימת שהוא יעיל לי וזהו! ככל שאתה מרחיב את הפעילות והנוכחות שלך במדיה השונה כך תוכל לקדם את העסק שלך בצורה מהותית יותר. סרטון תמונות עם עיצוב מושך ומיוחד טקסטים קצרים ואפקטיביים בשילוב של מוזיקה וטקסט קולי יצליחו כנראה "להזיז" משהו בראש ובלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלך ולהפוך אותם להיות קהל של רוכשים ולא רק קהל של עוקבים.

השגת מטרות דרך סרטון עם ערך מוסף

מבין המטרות העיקריות בסרטון תמונות זה לבצע פרסום ושיווק ולפנות לקהל היעד שלך ולגרום לו לרכוש את המוצר או להתעניין בשירותים של החברה, מעבר לכך ככל שיש יותר צפיות הסיכויים לרכישה או התעניינות גדלים יותר. שמעת על המשפט הזה "חוק המספרים הגדולים"? כמובן שגם לך יש חלק משמעותי בהפצה ברשתות השונות או להטמיע את הסרטון באתר האינטרנט. תחשוב על זה במידה ויש לך כרטיסי ביקור ולא חילקת אותם או שלא גרמתם ללקוחות להיחשף אליהם מה זה כבר משנה אם כרטיס הביקור מדויק לבית העסק ומכיל את כל מה שצריך אם לא רואים אותו? אז תהיה יצירתי ותניע תהליכים בזכות דרכי הפצה שיוכלו להועיל לך לעסק. מומלץ לשתול גם את סרטון התמונות בפרופיל ערוץ יוטיוב המתאים לבית העסק שלך . אתה כבר בטח מבין שיש השקעות קטנות גם של 20 דקות ביום גג שיכולים לקדם את העסק שלך.

תבדל את עצמך מהמתחרים דרך סרטון תמונות מצליח

קידום בום מובילה את תחום הקידום דרך שיווק בדיגיטאל עם כל מה שיכול להעניק "טעם טוב יותר" לעסק שלך. סרטון תמונות שיהיה בו את כל מה שנדרש על מנת לעשות "מהפכה בעסק שלך" דורש מיומנות, ניסיון, עיצוב כובש ומלל "שיסנוור את הלקוחות שלכם" ויכול להפוך לסרטון ויראלי והכי חשוב מלא בערך. לא משנה אם זה בעבור:השקת מוצר חדש, אודות החברה או העסק, שירותים שונים וכדומה, העיקר הוא להעניק ערך מוסף ומשהו אחר מהמתחרים שלך. מעוניין בסרטון תמונות שניתן להפיץ כמעט בכל רשת חברתית ולפרסם אותו גם בקידום אורגני וגם בקידום ממומן? מומלץ ליצור עמנו קשר ולאחר שנבין את הצרכים של בית העסק שלך נשמח לייצר לך סרטון תמונות שיכול להניב רווחים נוספים אז למה אתה מחכה? תפנה אליי עכשיו דרך דף צור קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ופרטים נוספים

תמונה שמראה סרטוני תמונות דרך הדיגיטאל

כותב\ת המאמר

אסתר [טרי] שמואל מנהלת את אתר קידום בום ומקדמת עסקים בדיגיטאל

השארת תגובה