כרטיס ביקור לעסק

למה זה חשוב?

אין ספק שכאשר יש מגוון רחב של עסקים שונים, מומלץ שיהיה כרטיס ביקור לעסק על מנת להכניס תודעה ללקוחות במגוון רחב של פרסומים. זוהי דרך מצוינת עבור בעלי עסק הרוצים להיחשף ולהראות לקהל הרחב או קהל יעד ממוקד שאתם נמצאים ויש למי לפנות וממי לקבל שירות או מוצר. יש אזורים שונים שמבינים שעבורם כרטיס ביקור לעסק יכול לעבוד בצורה טובה יותר בגלל התחרות האזורית, סוג העסק או הסביבה עצמה שאחוזים רבים בה פחות נוהגים להשתמש באינטרנט לעומת מקומות אחרים. ברור שבלי שום קשר להרחיב את עצמך מבחינת שיווק בדרכים שונות ומגוונות היא חשובה בהחלט ומביאה אור לעסק מבחינת מיתוג ותדמית כמובן שגם בעולם המדיה.

עיצוב הכרטיס לעסק

ישנן חברות שמעצבות את כרטיס הביקור לפי טעמכם האישי וניתן לפנות לבית דפוס אשר ידפיס לכם אותן או לחברות שמבצעות את שתי הנישות ביחד גם עיצוב וגם הדפסה של הכרטיס. כדאי לפנות לאדם שיודע לבצע עיצובים מיוחדים ממוקדים לבית העסק, שיהיה בכרטיסים טקסט קצר, את שם העסק תחום העסק, לוגו במידה ויש לכם ונייד איש הקשר או בעל המקום ואתר אינטרנט אם קיים. מדובר במלאכה שאינה פשוטה ודורשת לבצע את המלל הפרטים החשובים וסגנון העיצוב בהתאמה אישית, אם אתם פחות מבינים בתחום, ניתן לשוחח מראש עם מעצב כרטיסי הביקור ולתת לו פחות או יותר את הקווים והצבעים שחשוב לכם שיהיה על כרטיס הביקור לעסק שלכם.

אז למי נותנים את הכרטיס?

כרטיס ביקור לעסק מומלץ לתת ללקוחות שמגיעים לבית העסק, אנשים שאתם מבצעים עמם שת"פ, פגישות עסקיות, קורסים או הדרכות שאתם מעבירים, על הדלפק או השולחן באזור העסק וכמעט לכל אדם אשר מתעניין בשירות או המוצר שלכם ואפילו לנסות ולהרחיב את קהל היעד ולתת את הכרטיס לכל הבא ליד או למי שחשקה נפשכם. כרטיס ביקור לעסק היא דרך נפלאה שהלקוחות הקיימים או העתידיים יוכלו ליצור עמכם קשר, כאשר כל המידע החשוב נמצא בכרטיס ואם יש לכם כתובת אתר על הכרטיס הם יכולים להיחשף לאתר שלכם ולקבל מידע רחב יותר על סוגי העיסוק , המותג או המוצר שלכם.

 תקליקו כאן לעיצוב כרטיס ביקור מהמם לעסק

כותב\ת המאמר

אסתר [טרי] שמואל מנהלת אתר קידום בום קידום ומינוף עסקים

השארת תגובה