עיצוב לוגו לעסק

עיצוב לוגו לעסק עם ייחודיות

לוגו הוא בעצם סוג של תו זיהוי וסימן היכרות לעסק שלכם, לכל  סוג של שירות או בית עסק כזה או אחר, לוגו נותן תחושת מקצועיות מצד הלקוח וזה גורם ללקוח להתעניין בשירותי העסק. חשוב שיהיה עיצוב לוגו לעסק עם נראות מושכת לעין וגם עם סלוגן שזה בעצם כותרת קצרה להסבר על שירותי העסק. חשוב לשים לב שהלוגו יישלח בקובץ png שניתן להשתמש בו בהדפסות שונות כמו על: ברושורים, פליירים, מיתוג בעסק עצמו ובכל פוסט אחר שאתם יוצרים עבור העסק שלכם, בנוסף לוגו מעולה שילווה אתכם גם באתר שלכם אם יש לכם או ב:דף עסקי באינסטגרם, דף עסקי בפייסבוק ועוד. תזכרו שהלוגו שלכם הוא השם שלכם לכן לוגו מעוצב לעסק הינו בסיס חשוב ביצירת תדמית טובה. מנהלת האתר של קידום בום מבצעת לוגו מרשים ומיוחד ניתן לפנות בדף צור קשר או דרך הווטצ אפ המופיע בכל עמוד באתר.

 החשיבות של יצירת סמליל ברמה גבוהה

מי שבוחר לקחת צעד קדימה ולמתג את העסק בצורה אפקטיבית ועדיין אין לו לוגו לעסק מומלץ מבעוד מועד להזמין עיצוב לוגו לעסק  אבל שיהיה ברמה גבוהה וייחודית, מסקרן, מעניין וכזה שגורם לקהל היעד לרצות לדעת עוד על השירותים בעסק, אין ספק שלכל בכל עסק יש את הטעם האישי שלו ולכל בית עסק יש שירות אחר , יש בעלי עסקים שאוהבים קווים של לוגו קלאסי עם סמל עדין וצבעים ניטרליים, מאידך אחרים בוחרים שירות של עיצוב לוגו לעסק עם דרישה מהמעצבים  שהוא יהיה  יותר גרנדיוזי, בולט עם צבעי פסטל. בכל אופן לא משנה מה אתם כבעלי עסק אוהבים כי כל אחד ובחירתו האישית אך חשוב שמי שמבצע לכם את עבודת העיצוב יעשה זאת בצורה מוקפדת מקצועית ונקייה כי ללוגו יש חשיבות בהחלט מרכזית במיתוג העסק שלכם.

 מה המחיר לעיצוב סמליל?

בדרך כלל המחירים נעים בין 250 ל 700 ש"ח עבור עיצוב לוגו לעסק וישנן גם חברות שדורשות על עיצוב לוגו  מעל 1.000 ש"ח. כדאי לבדוק מעבר למחיר את המקצועיות של מי שעומד מאחורי עיצוב הלוגו ואת היחס האישי והאם הם יכולים לבצע בין 2 ל 3 סוגי לוגו שונים על מנת שאתם תבחרו את הסגנון שאתם הכי מתחברים ואוהבים.  

עיצוב לוגו לעסק עם מעצב מיומן

עיצוב לוגו לעסק דורש מהמעצב הרבה פעמים ניסוי וטעייה עד שהוא יגיע לסמליל עבור בית העסק שיהיה:מיוחד, שונה, מלהיב וכזה שיתפוס את העין ישנם מעצבי לוגו שעובדים עם כל הלב וכמובן באופן יצירתי בכדי לגרום לסמל הלוגו להתאים לסוג העסק וישנם שמוסיפים סלוגן שבהחלט יכול לתרום מבחינה שיווקית ומבחינת מיתוג. מעוניינים בלוגו מהמם? מתוחכם? מבדל? תפנו אליי עכשיו  בדף צור קשר לפרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. קידום בום "טעמים אחרים של מיתוג וקידום "

 תקליקו כאן לעיצוב לוגו

כותב\ת המאמר

אסתר[טרי] שמואל מנהלת אתר קידום בום מינוף וקידום עסקים במדיה השונה

השארת תגובה