הקמת עמוד נחיתה

מה זה עמוד נחיתה?

הקמת עמוד נחיתה לעסק או לשירות של בית העסק דורשת בדרך כלל: ראייה מרחבית, יצירתיות, היכרות עם עולם התוכן הוויזואלי. כתיבה אפקטיבית שמושכת את העין בהחלט מסייעת לעמוד מבחינה שיווקית. העמוד צריך להיות בעל קונספט: מייחד, מעניין ומבדל שימשוך את קהל היעד והלקוחות להתעניין בעסק. המטרה הסופית, היא השארת הפרטים בדף הנחיתה או דרך הנייד או כל גורם אחר איתו הלקוחות יכולים ליצור עמכם קשר. כשיש איסוף של לידים חדשים השאר בדרך כלל תלוי בבעל העסק ביכולות והכישורים שלו או של עובדיו במשא ומתן עם הלקוחות. בנוסף ביו המטרות העיקריות  של דף נחיתה מקצועי שזה  איסוף לידים [לקוחות] חדשים וכמה שיותר ממוקדים.

 

דף נחיתה מקצועי

הקמת דף נחיתה צריך להיות ברמה איכותית: מונגש, רספונסיבי, עם נראות שקולעת אל המטרה, כותרת וטקסט ענייני.  פרסום מסוג שכזה אמור להבהיר מדוע דווקא אצלך כבעל עסק כדאי לאותו אדם להיות לקוח ומה הם הפתרונות או הייחודיות שיש לך להציע. גוגל רואה לטובה יצירה נפלאה של דף נחיתה ללא שגיאות ועם תמונות וטקסטים ברורים ויפים. מומלץ להוסיף בעמוד אלמנטים שונים למדיות החברתיות וגם סרטון תדמית או סרטון אנימציה אם יש לכם. אלמנטים שונים יכולים  ליצור נראות נפלאה בעמוד הנחיתה. מומלץ להוסיף המלצות בדף הנחיתה זה מקנה לקהל הצופה בדף מין תחושת בטחון שאכן מדובר פה על עסק מוכר או עסק שמבצע עבודה נאמנה. 

איש מקצוע שמבין בתחום

מומלץ מאוד לבחור בחברה בעלת ידע רחב או בעל עסק שיודע לבצע הקמת דף נחיתה ברמה ובאיכות גבוהה. דפי נחיתה מיועדים לאיסוף לידים ואם יש לכם אתר, מומלץ לבקש ממי שמבצע לכם את הקמת העמוד  לחבר את הדומיין שלכם. המבין בתחום יידע לבצע עמוד מרהיב שקולע למטרה ושיגרום ללקוח להשאיר את הפרטים שלו. מומלץ לפנות אליי באתר הנוכחי קידום בום  לגבי הקמת דף ברמה גבוהה.

חקר שוק בתחום

כדאי לבצע בדיקה מקיפה  לפני שאתם מחליטים מי מבצע לכם את הקמת דף הנחיתה. כדאי לבצע חקר שוק ,בדיקת מחירים ואת האתר  של נותן השירות שאתם מעוניינים בו. תבקשו מבעל העסק המנוסה בתחום  דוגמאות שונות של בעלי עסקים אשר הוא כבר הקים עבורם עמוד  נחיתה. שיהיה בהצלחה ותעשו חיל בעסק שלכם.

תקליקו כאן ליצירת קשר להקמת דף נחיתה איכותי

כותב\ת המאמר

אסתר[טרי] שמואל מנהלת אתר קידום בום מינוף וקידום עסקים במדיה השונה

השארת תגובה