דף עסקי לאינסטגרם

על אינסטגרם

 אינסטגרם הוקמה בשנת 2010 והיא  המדיה החברתית אשר משויכת לחברת פייסבוק הגדולה. האינסטגרם פרץ במהרה לאלפי אנשים ובמשך זמן קצר למיליוני אנשים ברחבי העולם. הייחודיות שלה היא האופציה לראות גלריית תמונות נפלאה ולתעד רגעים וזמנים ולהראות כל מה שאנחנו חפצים בו. ניתן להשתמש בעיצובים שונים ותוספות של איורים מגניבים בסטורי או דרך אפליקציות שונות המחוברות לאינסטגרם ויוצרות עיצובים מיוחדים. מעבר לכך באינסטגרם ניתן גם לכתוב טקסט ולבצע שקיפות של התמונה למקורות חיצוניים מעבר לעוקבים המקוריים דרך האשטגים. דף עסקי לאינסטגרם זוהי דרך מומלצת לעסקים רבים לקדם את העסק שלהם.

פרסום מוצלח לעסק דרך אינסטגרם

קידום עסקים ברשתות חברתיות ובאינסטגרם זוהי דרך נפלאה למינוף העסקים ולחשיפה. עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל העסקי שיש באינסטגרם מנראות טובה לעסק ועד לספר את הסיפור של העסק ולהציע את השירותים השונים, מן הסתם כשיש כמות פנומנלית של משתמשים חשיפה יכולה לתרום לכל בעל עסק או נותן שירות כזה או אחר. דף עסקי לאינסטגרם צריך להיות: רענן, מעניין, מרתק ומאתגר עם פוסטים שנוגעים בלקוחות. חשוב להבהיר שאינסטגרם זה לא רק נשים סקסיות, בדיחות ואוכל. ניהול דף עסקי לאינסטגרם יכול לעשות חיל כמעט לכל בית עסק . קידום בום בהחלט" שופכת אור" על דפי עסק  באינסטגרם ואפשרי לראות תוצאות מהירות. קידום בום משקיעים באינסטגרם לעסקים

חקר שוק על מנהל סושיאל

מומלץ לבדוק מראש למי שמעוניין במנהלי סושיאל המתעסקים בניהול רשתות חברתיות האם הם מבינים באלגוריתם של פייסבוק? האם הם יוצרים עיצובים נאים ומושכים את העין? האם הכתיבה שלהם מניעה לפעולה? והאם הם יודעים לבצע טירגוט. יש נוסחאות רבות ומורכבות ומי שיודע איך להקים דף עסקי לאינסטגרם יכול לפצח את הפרמטרים החשובים ולייצר תדמית טובה לעסק ומיתוג שקולע למטרה, אז לפני שאתם בוחרים מנהל סושיאל מומלץ לבדוק על: המלצות, חוות דעת וביקורות, בנוסף חשובה התקשורת של מנהל הסושיאל היחס האישי ושהוא יבין את הקווים פחות או יותר של העיצובים והפוסטים שאתם הכי מתחברים למרות שלעתים מנהל סושיאל מקצועי  יודע לעשות עבודה ברמה ומומלץ לתת לו את המפתח לדף העסק. מנהלת האתר בקידום בום יכולה לבצע פרסום אורגני מושקע באינסטגרם לעסקים ניתן לפנות בדף צור קשר באתר לפרטים נוספים. 

       לניהול דף עסקי מקצועי לאינסטגרם הקליקו כאן

כותב\ת המאמר

אסתר[טרי] שמואל מנהלת אתר קידום בום מינוף וקידום עסקים במדיה השונה

השארת תגובה