שירותים

קידום עסקים זה הוא חלק די מכריע להצלחת העסק שלך, האם אי פעם אתה נתקע עם נושא הקידום, ואינך  יודע מה הצעד הבא? עם הניסיון שלנו, לעולם לא תהיה אובד עצות שוב. בעל עסק? מומלץ  שתבחר בקידום בום, אלופים בקידום. 

עיצוב לוגו ממתג

עדיין אין לך לוגו? פחות מתחבר לשלך? הגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי עוד היום ולפנות לקידום בום לעיצוב לוגו של בית העסק או השירות שלך ואנחנו נעצב לוגו בנראות ייחודית הגורמת ללקוחות להתעניין בעסק שלך אז תציג את הלוגו על: פלייר, באתר, בפרופיל העסקי כי הבסיס הראשוני והתדמית הראשונית של העסק זה הלוגו. קידום בום מעצבים לך את המעטפת הרצויה ברמה גבוהה כולל סלוגן שיווקי תואם עבור העסק שלך.

הקמת דף נחיתה

דף נחיתה ממיר בעיצוב חדשני עם מלל מובנה ותקצירים חשובים ובולטים כזה שהלקוח שלך מגיע אליך הוא כבר מבין את תחום העיסוק שלך וכך התהליך הינו פשוט יותר וממוקד יותר. בקידום בום אנו מבינים בדיוק איפה לתחום בתבניות את המלל המקצועי איזה תמונות להציג ואם יש סרטון מקוצר או סרטון תדמית שמספר עליכם נוסיף אותו , כולל הנגשה בדף הנחיתה ללא תוספת עלות והכי חשוב שהדף נחיתה יהיה יעיל אפקטיבי וקורץ, אז תתן לקידום בום שמנוסים בקידום עסקים להיות חלק מהעצמה של העסק שלך!

ניהול דפי עסק במדיה

עצמאיים יקרים, זה הזמן להטיס את העסק שלכם וליצור תדמית ומיתוג חזקים במיוחד, ברמה כזאת שהמתחרים שלכם יהיו בהלם מכמות הויראליות והטראפיק שתבוצע אצלכם בדף העסקי והכי חשוב שאתם תהיו מרוצים כשהלקוחות הקיימים והחדשים שלכם יתחילו להראות נוכחות גם אצלכם בבית העסק וגם כמובן כשהם ייצרו אינטרקציה אצלכם בדף. קידום בום מייצרת פוסטים ממגוון הסוגים ברמה גבוהה, טרגוט ותמונות מעוצבות ברמה.

כרטיסי שיווק שונים

בעיצוב עם תוכן וויזואלי צריך להיות ממוקד מטרה ולהבין שלכל פרמטר יש את הייחודיות שלו ממסר קצר וקולע ועד העברת מידע עשיר יותר עם תוכן ויזואלי רחב. קידום בום מייצרת לכם עיצובים נפלאים עם מסרים חודרי מטרה על מנת לבצע עניין רב מקהל היעד שלכם. במידה ואתם מעוניינים בהזמנה דיגיטאלית לאירועים שונים,כגון :כרטיסי ביקור פליירים,פוסטרים, ברושורים וכדומה אז תזמינו מבעוד מועד עיצוב מהפנט בקידום בום, קידום עסקים "שמרקיע שחקים"

הקמת קמפיין ממומן

קידום עסקים דרך קמפיין ממומן בגוגל דורש בדיקות מקיפות וחקר מילות מפתח כולל טקסט ייעודי לסוג השירות או המוצר שיגרום ללקוחות הפוטנציאליים ביותר להקליק על המודעה הממומנת ולאפשר להגיע אליך לעסק בדרכים שונות דרך הנייד או בהשארת פרטים בדף הנחיתה או האתר שלך. כדי לקבל אחוזי המרה כמה שיותר גבוהים, קידום בום היא הבחירה הנבונה ביותר בהקמת קמפיין ממומן בגוגל ברמה גבוהה ועם שליטה בתקציב הפרסום.

עיצוב אינפוגרפיקה

בקידום בום אנחנו עובדים על אינפוגרפיקה שהיא בעצם תדמית חזותית המשקפת בבירור את בית העסק, בצורה יעילה ואפקטיבית דרך תמונות ותכנים להעברת: מסרים, נתונים ותהליכים שונים, אותם אתה כבעל עסק רוצה להעשיר או להבהיר בחדות ובמקצועיות. ניתן להשתמש באינפוגרפיקה במגוון רחב מהמדיה השונה ועד שילוט ועלוני פרסום. בעל עסק המעוניין לשקף מידע חיוני ומעניין מוזמן לפנות אלינו לעיצוב מושקע.

היחודיות שלנו

שירות אישי

קידום בום מסתכלים על בעל העסק בגובה העיניים ועם שירות אישי, אנחנו דואגים מראש להבין את הצרכים של הלקוח ומעניקים לו תשומת לב על מנת שייצא שבע רצון מהשירות שלנו.

הטבות מיוחדות

קידום בום מעניקה מעת לעת הטבות מיוחדות מבעוד מועד או במהלך הפעילות על מנת לחזק ולמנף את העסק וכמובן לראות את החיוך שלך בעודנו מפתיעים בדרכים שונות.

צועדים את ההצלחה יחד איתך

קידום בום רואים את העסק שלך בדיוק כמו העסק שלהם ולכן כל התרגשות קטנה וצמיחה מבחינה תדמיתית ושיווקית היא ההתרגשות שלנו, כי לקוחות מרוצים הם לקוחות ממליצים.

המלצות שיווקיות מדי שבוע

במהלך הפעילות החודשית כמו ניהול קמפיינים בגוגל או ניהול ברשתות החברתיות תקבלו מעת לעת המלצות חמות מהשטח כמו קידום אורגני וקידום עסקים שיכול בכל עת להרים את העסק שלכם, תכנסו עכשיו לבלוג שבאתר לטיפים מעולים ומועילים.

יחס אישי

עסקים מרוצים

מיתוג ותדמית מרשימים

מגוון של מידע מעניין בבלוג של קידום בום