אודותינו

אודות פעילות קידום בום-מצויינים בפוסטים שיווקיים ומגוונים כולל תוכן וויזואלי עם  יצירת פריסות המעניינות  את העין שימשכו מבקרים לעסק שלך. קידום בום מומחיות ביצירת מיתוג ותדמית  לעסקים.

אודות קידום בום

מאחורי הקלעים מנהלת את העסק אסתר [טרי] שמואל בעלת ידע נרחב בעולם המדיה השיווק והמכירות. כותבת מאמרים ברמה גבוהה משלל הפרמטרים ומעצבת פוסטים איכותיים במיוחד. אני מבצעת  שת"פ עם קולגות מקצועיים בתחום המדיה, על מנת  ליצור תדמית טובה לעסק, לקדם אותו ולגרום לו להיות מעניין ובעל  ערך רב. קידום בום מרעננים את העסק בזכות איכות במיתוג וקידום והדגשת העסק שלך במגוון אפיקים שונים במדיה.

השאיפה שלנו

ללכת איתך  צעד אחר צעד ולבנות קו ייחודי ומבדל לבית העסק שלך, לראות את השינוי והמינוף של העסק ולגרום ללקוחות החדשים שלך להגיע ואולי גם  להיות סוג של "שגריר" עבור  בית העסק שלך כי בדרך כלל לקוחות מרוצים הם לקוחות שמעידים. המטרה שלנו היא לראות את ההתרגשות שלך כלקוח מכל פוסט תדמיתי חזק, מרענן ומעוצב ומכל קידום שיכול לסייע לעסק שלך לעלייה ברמה גבוהה, ממיתוג ועד לידים חדשים.

מה אתה מקבל ?

מה שבדיוק אתה זקוק לו ולפי הצרכים האישיים שלך, אבל בכל שירות בו תבחר ממגוון השירותים שלנו אתה תקבל: יחס אישי, ייעוץ מקצועי, עבודה ברמה איכותית ושימת לב לפרטים הקטנים. אנו מייצרים נראות טובה לבית העסק או השירות שלך, קידום של העסק ושירות יעיל ואפקטיבי. קידום בום מעניקה השקעה פנומנלית עם מיטב היצירתיות וההשקעה בנושא השיווקי כי חשוב לנו חיוך הדדי. 

 

קידום בום היא בחירה נפלאה עבור העסק שלך! השירות והעבודה שלנו ברמה גבוהה ויש לנו אש בעיניים. כל בית עסק מקבל אצלנו את המיטב על מנת לראות תוצאות בפועל, כי מי שרואה תוצאות ומרוצה מהקידום\מיתוג ירצה להישאר אתנו וימליץ עלינו כמו בתי עסק רבים שממליצים. אנו מנוסים ב: קידום ממומן,ושיווק אורגני "בעולם האינטרנט" והמטרה שלנו היא לראות את השביעות רצון  שלך בזמן שאנחנו מניעים מאחורי הקלעים.

 קידום בום מבינים : לקוחות, מדיה, את האלגוריתם של פייסבוק וגם אינסטגרם, את המתחרים שלכם והכי חשוב את בעל העסק והרצון האישי שלו. אז תשאיר פרטים ונשוב בהקדם להסבר נוסף ולאחר השיחה נתאים לך את השירות הכי יעיל עבור הצרכים שלך. פשוט תהיה קליל תניע תהליכים ותקבל את ההחלטה הנבונה ביותר עבור העסק שלך והכי חשוב לזכור שמינוף מיתוג וקידום בוחרים בקידום בום כי אתנו אי אפשר להישאר אטום.ניתן להכנס לעמוד ההמלצות על מנת לראות ביקורות מבתי עסק שונים לגבי השירותים השונים.

עסק חדש? קרא עוד

משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים
קידום בום גם ביוטיוב תלחצו על הקישור לסרטונים נוספים

מבין הלקוחות שיעידו בחיוך על השירות

אתר רכישות liro בין הלקוחות המרוצים משירותיי קידום בום
לוגו של בית עסק הקיבל את שירותי אתר קידום בום makeuphair